Hledáme do týmu

Hledáme do týmu

Máte-li pocit, že by se vám spolupráce s Cloud 9 Institute líbila, neváhejte nás kontaktovat. V tuto chvíli hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Business Development Partner(ka).

Otevřená pozice Business Development Partner(ka)
 

Hledáme k sobě někoho, kdo bude svým přístupem a duší reprezentovat Cloud 9 Institute a hodnoty, které vyznáváme – přátelskost, loajalitu a preciznost.Kdo jsme a co nabízíme

Jsme pracovití odborníci. Přednášíme na různá témata, jakými jsou stres management, výživa, psychosomatika, vztahy, emoce a další. Většina našich aktivit se odehrává v korporátním světě český a slovenských společností.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. To, co děláme, milujeme a také tím žijeme. Navzájem se podporujeme, učíme a spoléháme jeden na druhého. Cloud 9 Institute je značka, kterou budujeme pro další generace. Aby nám všem na světě bylo zase o něco lépe. Více se o nás dozvíte na našem webu nebo na Facebooku.

 

 

Splňujete následující body?

  • Zajímáte se o životní styl, o své tělo a myšlení? Baví vás oblast well-being?

  • Jste samostatní, máte drive a sebedisciplínu? Učíte se rychle?

  • Máte rádi interakci s lidmi a chcete opravdu od srdce budovat kvalitní, dlouhodobé obchodní a přátelské vztahy s klienty Cloud 9 Institute?

  • Jste odvážní v komunikaci se „studenými kontakty“? Umíte takové kontakty najít?

  • Zvládnete obchodní proces od A do Z s celou jeho administrativou?

  • Zvládáte organizaci aktivit, eventů a jste nápadití?

  • Chcete být pravou rukou zakladatelky Cloud 9 Institute, Markéty Gabzdyl Tiché?


Slova, která vás charakterizují:

Šikovnost, akčnost, preciznost, samostatnost, systematičnost, přátelskost, vzdělanost, komunikativnost, pracovitost, technická zdatnost – nebojíte se používání informačních technologií.


Co vám k nové práci také pomůže?
Zkušenosti v oboru… pokud nemáte, můžete nahradit entusiasmem a dosažením výsledků, které prokážou vaši pracovitost a zapálení
Kontakty v korporátním světě (hlavně HR)
Znalost MS Office
Anglický jazyk (pokročilá znalost)
Řidičský průkaz skup. B

Odměna: k jednání

 


Máte-li pocit, že zapadáte do našeho konceptu a chcete být dlouhodobě součástí našeho týmu, dejte nám vědět na info@cloud9institute.cz. Pošlete nám svůj aktuální životopis (dejte si na něm záležet) a připište také, proč jste tou správnou osobou pro tuto práci a pro nás.

Těšíme se na Vás, tým Cloud 9 Institute