E-learningy

Digitální vzdělávání v oblasti zdravého a spokojeného života? Jasně! Od ledna 2019 jsme naše portfolium rozšířili o e-learningy z oblasti technik odbourání stresu. Vybrali jsme takové techniky, které budou smysluplné i v digitální podobě a jsme si jisti, že se nám povedlo dosáhnout výsledku, který je nejen vzdělávací, ale také hravý a interaktivní.
 

Jak to v praxi vypadá?

Zaměstnanec zhlédne krátké upoutávkové video k danému e-learningu a následně si projde e-learningem samotným. Je-li možnost, může také navštívit praktický workshop na dané téma a rozšířit si tak znalosti a zkušenosti nabyté při e-learningu.
Jaké jsou výhody této metody vzdělávání?

- Dostupné zaměstnancům kdykoli,
- uživatelé se mohou k informacím neustále vracet,
- neomezená kapacita - e-learning je pro všechny,
- vhodné doplnění portfolia v případě vícera poboček, do kterých se lektor nedostane osobně,
- četnost využití e-learningu lze reportovat,
- jednorázová licence s roční aktualizací.

Jaká témata pokrýváme?

V první fázi se soustředíme na oblast Stress managementu.

Pokrýváme balíček technik odbourání stresu.
- Meditace,
- Postoj těla,
- Metoda The Work,
- EFT...

A co jazyky? Máte českou i anglickou verzi?

Určitě. Jelikož velká část našich klientů jsou mezinárodní korporace, byla pro nás anglická mutace e-learningů samozřejmostí. Při zakoupení jakéhokoliv e-learningu tedy získáte obě jazykové verze.

Máme pro vás nějakou ukázku?


Ano, samozřejmě. Níže si můžete pustit ukázku upoutávkového videa na e-learning o meditacích. Chcete-li si v praxi takzvaně "proklikat" tento kokrétní e-learning, neváhejte se nám ozvat na marketa@cloud9institute.cz. „Markéta G. Tichá, respektive lidé z jejího institutu jsou pro mě srdeční záležitostí. Jsou to unikátní odborníci a já jsem vždy potěšená, když s nimi spolupracuji. Pokaždé vymyslíme, na co se přesně máme zaměřit v oblasti duševního well-beingu i zdravého stravování. Já jim tleskám.“ Klára Sejková, T-Mobile