„Cloud 9 Institute je pro mě srdeční záležitostí. Pokaždé vymyslíme něco zajímavého v oblasti well-being. Já jim tleskám.“

Klára Šáchová, Specialista BOZPi a zdraví zaměstnanců T-Mobile

"Jedna z nejpovedenějších akcí, vřele doporučuji kolektivům/týmům, které se nechtějí bavit jen o práci a výsledcích, ale chtějí si uvědomit svou podstatu, naslouchat své duši a obohatit svůj život o další poznání. Velmi obohacující setkání."

František Mareček, ředitel regionální pobočky Hypoteční banka

"Na základě zkušeností z NLC programu pro manažerky jsem věděla, že bych chtěla atmosféru setkání žen nad zajímavými tématy přinést i svému týmu personálního oddělení. Téma psychologie odívání nám tak dalo nahlédnout do skrytých zákoutí duše a jedinečnosti každé z nás. Lektorka Jana Demjanová je opravdu skvělá odbornice s přesahem do mnoha různých oborů. K tomu jsme měly jako vždy výborné promyšlené občerstvení. Akce nás nadchla a těším se, co dalšího originálního společně vymyslíme."

Petra Kulčárová, HR manažerka MND a.s.

"S Cloud 9 Institutem začínáme již třetí rok spolupráce a s programem jsme jako firma nadmíru spokojeni. Díky komplexnímu pojetí člověka jsme schopni nabídnout našim zaměstnancům možnost nevšedním způsobem pracovat na osobním rozvoji. Zvyšující se zájem mezi zaměstnanci o jakékoliv aktivity organizované Cloud 9 Institutem jen potvrzují, že jsme se vydali správným směrem. Markéta Tichá a její tým nám pravidelně pomáhájí rozšiřovat obzory a zvyšovat spokojenost zaměstnanců. Jde o nevšední benefit, který mohu jen doporučit."

Jan Nepejchal, Transition Project Manager Atlas Copco Services

"Svěží vítr, inspirativní témata
a fundovaní odborníci.
Nestačí si o nich přečíst, to musíte zažít."

Jana Toningerová, HR Manager Sanmina-SCI Czech Republic s.r.o.

„Účast v programu NLC považuji za výbornou investici do vlastního seberozvoje a celkově do osobního i pracovního života. Nejvíce si cením přátelské atmosféry a upřímného sdílení názorů a zkušeností. Party úžasných dam, které už toho hodně dokázaly a chtějí na sobě i dále pracovat. Zkušeností hostů v rámci programu a množství zajímavých informací v rámci přednášek a workshopů. A v neposlední řadě také skvělých lektorek a organizátorek.”

Jana Fryaufová, Senior Manager KPMG

"Cloud 9 je výbornou kombinací zajímavého obsahu a kvalitního provedení. Doporučuji je jako spolehlivého a inspirativního partnera, pokud chcete vyzkoušet trochu jiný přístup, než je u vzdělávacích společností obvyklé."

Aleš Demjan, HR Manager Moravia IT a.s.

"Ze spolupráce s Markétou Tichou se stala úžasná podpora při mé přípravě na mezinárodní zkoušky basketbalového rozhodčího. Velmi respektuji její znalosti a tréninkové metody, které dokáže aktivně a především efektivně přenést na svého klienta. Markétu velmi doporučuji nejen všem sportovcům, kteří potřebují „postrčit“ k dosažení svých cílů."

Ivor Matějek Mezinárodní FIBA basketbalový rozhodčí

"Takto komplexně zaměřený program byl nevšedním zážitkem. Byla jsem mile překvapená, že nám náš zaměstnavatel dopřál něco tak výjimečného. Kéž by se takové aktivity pořádaly častěji."

Zdenka Dudáková, Global Process Team Lead IBM Brno

"Snad není služby, kterou bych u Cloud 9 Institute ještě nevyzkoušela. Všichni jsou skvělými odborníky a lidmi. Vždy je to sice ve výsledku na Vás, ale tým Cloud 9 Institute Vám může na Vaší cestě efektivně pomoct."

Adéla Kolibová IT Recruiter

"Ať už semináře nebo individuální konzultace – obojí mi otevřelo oči. Hledání životního poslání a sestavování konkrétních vizí mi pomohlo jak v osobním tak pracovním životě. Vše najednou dává smysl a já jsem díky novým technikám efektivnější ale hlavně klidnější. Tým z Cloud 9 Institute jsou profesionálové, kteří ví, co je pro klienta nejlepší a kam své učení směřovat."

Barbora Bělová Operations Manager, AT&T

"Práce v oblasti náboru zaměstnanců vyžaduje velkou odolnost vůči stresu a neustálé hledání motivace k dosahování výsledků. Tým Cloud 9 Institute nám příjemnou formou dokázali představit koncept pozitivního přístupu nejen k práci, ale i celkově k životu. Tištěné plakátky nám dodnes připomínají skvělou atmosféru celého týdne."

Vendula Kolaříková Branch Manager, Cpl Jobs Brno

"Hned při prvních setkáních s Markétou Tichou mě zaujal její pozitivní životní styl a příjemné vystupování, které si s sebou vždy přinášela na naše pracovní schůzky. Disponuje nadprůměrnými dovednostmi ve vedení lidí, schopnostmi je motivovat a inspirovat. Mohu ji doporučit jako výborného člověka a skvělého odborníka s vynikajícími výsledky. Je ztělesněním toho, co učí a k čemu vede všechny, kteří se chtějí vydat na cestu pozitivního myšlení a osobního rozvoje."

Radovan Sedlák 2nd Line Delivery Manager, IBM

"Rady Karly Večeřové jsou praktické a použitelné v prostředí České republiky. Přínosy změn, které jsme s celou rodinou zavedli do našeho života jsou naprosto ohromující a díky nim jsme získali zcela jiný pohled na kvalitu života."

Jakub Odložilík Jednatel společnosti SUN Hotels, s.r.o.

"Prodělal jsem dvě velké operace kolene a jelikož jsem celý život sportoval, chtěl jsem se opět dostat do kondice. Karla mi pomohla správně nastavit jídelníček, zhubl jsem 10 kg tuku a přibral jsem svalovou hmotu. Díky novému systému myšlení jsem změnil pohled na stravování a pohyb a cítím se výborně."

Lukáš Vlček, jednatel společnosti HP Steel

„Podněty, které jsem dostal od Markéty Tiché během našich konzultací, předčily moje očekávání a mohl jsem se tak zaměřit na oblasti, jenž na první pohled nejsou zjevné, ale zásadně ovlivňují jak profesní, tak osobní život. Zatím nejefektivnější terapie odbourávání stresu a zlepšení produktivity, jakou jsem měl možnost poznat. Doporučuji firmám i jednotlivcům.“

Ondřej Havlíček Headhunter, Wolf Hunt

"V nelehkém období života jsem se díky Markétě Tiché naučila vnímat život opět radostně. Svým pozitivním pohledem na život mi ukázala svobodu. Karla Večeřová mi pomohla pochopit obrovskou propojenost psychiky a jídla. Zhubla jsem 7 kg, ale hlavně jsem se naučila se mít ráda. Jsou fantastický tým a mně a mému manželovi vnesly nové světlo do života."

MVDr. Katarína Zapletalová soukromá veterinární klinika

"Jako prodejce potravin už ledacos vím, ale vzhledem k tomu, že nejsem vystudovaný nutriční ani výživový specialista, říkala jsem si, že se třeba něco přiučím. Karla Večeřová seminář zpracovala s velkou odborností a zároveň vytvořila dostatečný prostor pro naše dotazy. Vřele doporučuji!"

Irena Šneková, majitelka společnosti Farmbox

"Byl jsem sám překvapen čeho jsem shopen dosáhnout pod správným vedením a směřováním. Na základě podnětů z koučování s Markétou Tichou směřuji sám sebe k dosažení svých soukromých i pracovních cílů, ve kterých bych jinak 'plaval'."

Adam Trnka Global Technical Tools Lead, IBM

Pux Design

Lidé v puxdesign se velmi aktivně zajímali o Cloud 9 Institute již v prvních dnech jeho vzniku. Myšlenka se jim moc líbila a my jsme rádi, že jsme si je nakonec mezi nabídkami vybrali na vyhotovení naší webové prezentace. Nejen že byla spolupráce s nimi velmi efektivní a rychlá, jsou k tomu ale také příjemní a přátelští a velmi pracovití. Za celou dobu nenastal žádný problém a my jsme rádi, že naše webové stránky již přitáhly zájem tolika návštěvníků. Puxdesign (www.puxdesign.cz) můžeme rozhodně doporučit. Vědí, co dělají a dělají to skvěle.

Cloud 9 Institute tým