Přednášky a aktivity na firemni Dny zdraví

Přednášky a aktivity na firemni Dny zdraví
Jistě patříte mezi ty, kteří nevěří na fámy, které říkají, že chřipku jste chytli od kýchajícího kolegy. Ano, bacily jsou všude kolem nás, ale pokud by jediné kýchnutí znamenalo nákazu, pak také jediné kýchnutí "vyhladí" celou kancelář.

To se ovšem většinou neděje. Jak je tedy možné, že někdo v danou dobu onemocní a druhý zůstane zdravý Psychosomatika je mocná a o našich nemocech nakonec stejně rozhodujeme my sami. Jak?

Svým životním stylem. To jak o sebe pečujeme, co dopřáváme svému tělu, duši a mysli. Ať už jste jako firma na začátku s well-being aktivitami a nebo jste již pokročilejší, možná uvítáte malý nástřel zajímavých témat a aktivit na firemní Dny zdraví.

Nejčastější aktivity Dnů zdraví u nás i ve světě
Jaké aktivity tedy slaví úspěch? Co nejčastěji firmy podnikají během svých Dnů zdraví?

Krátké přednášky (do 1,5 hod.) na různá témata well-being - od výživy či technik odbourání stresu, přes prevenci nemocí až po prevenci dopadů sedavého životního stylu,
Praktické minisemináře - fyzioterapie, správný postoj těla, ergonomie místa, jóga,
Motivační soutěže - například odměna za vyšlapání schodů do kanceláře,
Individuální konzultace s odborníky - lékařská vyšetření, vyšetření očí, výživové poradenství, rychlokonzultace s psychologem,
Společenské aktivity - aktivity společné pro všechny, například společná zdravá snídaně či sportovní vyžití.

Nejoblíbenějšími tématy podzimních Dnů zdraví z našeho pohledu jsou:

"Jak poznám, kdy je čas na doktora"
"Prevence nemocí z hlediska výživy"
"Techniky odbourání stresu"
"Výživa v době podzimu a zimy"
"Prevence dopadu sedavého stylu života"


Zdravotní pojišťovny

Velmi často jsme na Dny zdraví přizváni Oborovou zdravotní pojišťovnou (OZP), která jako jedna z mála pojišťoven poskytuje firmám finanční příspěvek právě na jejich zdravotní programy v rámci svého programu Zdravá firma. Můžete tak i pro svou společnost domluvit zajímavý finanční příspěvek.

S čím vám můžeme pomoci?

Jako Institut se orientujeme hlavně na přednášky, během kterých otevíráme mysl zaměstnanců a ukazujeme jim jiný úhel pohledu na jejich zdraví a spokojenost. Nebojíme se psychosomatiky a hlubšího významu chorob v našem životě. Přinášíme různé techniky, jak si s chorobami a stavem našeho těla a mysli poradit. Co učíme, sami praktikujeme. Co jsme si nevyzkoušeli, neučíme.

 Chcete si nás objednat na Vaše dny zdraví? Je nejvyšší čas! Volejte na +420 723 857 491 a nebo pište na info@cloud9institute.cz.Podobné články:
Co obnáší takzvané dny zdraví
Má well-being program smysl?