Co se dělo ve Filharmonii

Co se dělo ve Filharmonii

Dnes a denně jsme zváni na různé společenské akce. Jak si ale vybrat tak, abychom neprohloupili a nemarnili čas? To byla jedna z podmínek, které jsme si stanovily, když jsme s ženami v Cloud 9 Institute plánovaly tento večer.

Hlavně ať je zábavný, inspirativní, přátelský a společenský. Ať mají přítomné dámy hezké vzpomínky na tento večer a neberou čas strávený zde jako promarněný. Toto naše předsevzetí se nám, dle reakcí dam, snad povedlo naplnit.NLC program 2017 je program zaměřený na ženy v manažerských pozicích, na jejich osobnostní rozvoj. V rámci programu probíhá networking účastnic a jako podpora přichází nejen lektorky jednotlivých modulů, ale také mentorky a mentoři, kteří přinášejí inspiraci k vybraným tématům.


Slavnostní zahájení v Besedním domě v Brně


Aby se účastnice mezi sebou již na začátku lépe poznaly, pozvaly jsme je do Besedního domu v Brně - sídla brněnské filharmonie. Nejen, že jde o krásné místo s duší, ale v čele brněnská filharmonie stojí akční inspirativní žena Marie Kučerová. Ta převzala záštitu nad NLC programem a během zahajovacího večera se s námi přišla pobavit na téma své životní cesty a osobního rozvoje. Vezměme to ale hezky popořádku.

 

 

Co se tedy dělo?


Na začátku jsme se chvíli pozastavily nad organizačními detaily NLC programu. Účastnice programu si oddychly třeba ve chvíli, kdy zjistily, že nebudou dostávat domácí úkoly. Na druhou stranu se o to více těší na první přednášku, kterou povede Markéta Tichá a během které přijede i Margareta Křížová, která je pozvanou mentorkou prvního modulu. Budeme si povídat na v dnešní době hodně propírané téma work-life balance a zvládání stresu.

Lektorka Veronika Poláčková, která je zároveň moderátorkou Dobrého rána na České televizi, odmoderovala rozhovor s Marií Kučerovou, během kterého padla spousta zajímavých myšlenek jako třeba "Musíte hořet, zapalovat a být trpělivé." Její vášeň pro hudbu a Filharmonii Brno je opravdu nakažlivá a velmi inspirativní. 

 

Promyšlený catering


Ani catering jsme nenechaly náhodě. Nutriční poradkyně Karla Večeřová zadala instrukce vhodných ingrediencí a sezónních potravin, které by se v občerstvení měly objevit. Tak jsme mohly ochutnat třeba zelný quiche, koláčky s fialkovou pěnou, domácí jablečný kompot a košíčky s řepnou pomazánkou.


 

Psychologie odívání a networking


No a když po přestavce přišel na řadu řízený networking, mohla odbornice na psychologii osobnosti a odívání Jana Demjanová předvést svůj um ve čtení oděvu. Jedna z přítomných dam našla odvahu a nechala se takzvaně "přečíst", a aby v tom nezůstala sama, přečetly jsme si ještě něco z oděvu zakladatelky Cloud 9 Institute Markéty Tiché.Networking tak mohl začít. Přítomné dámy byly příjemně naladěné, jednotlivé úkoly plnily nad zadaný rámec a když jsme oznámily, že se večer nachýlil ke svému konci, nemohly věřit, že to tak rychle uběhlo.


 

Setkávání a sdílení po celý rok


Tento večer ukázal, že je kolem nás velká spousta velmi šikovných, inteligentních, pracovitých a krásných žen. A že setkávání a sdílení je pro nás všechny velmi důležité. A rok 2017 nám rozhodně přeje do karet!
 


Foto: Simona Lengál - http://foto-brno.eu/
Catering: Kristýna Tesařová, Celdovy rozmary - https://www.facebook.com/CeldovyRozmary