Zápisky z Manažerské konference

Zápisky z Manažerské konference

Dne 19. 10. 2016 se odehrála již XXIV. Manažerské konference, které jsme se letos účastnili jako spolupořadatelé. Co se za ten den událo? Jaké řečníky jsme přivítali a co zajímavého nám sdělili?

Manažerská konference se pod taktovkou společnosti Altego konala již po dvacátéčtvrté. Mottem letošní konference byla jednoduše "Moc myšlenky". Nejen že jde o film, na kterém spolupracoval Cloud 9 Institute a Altego se podílelo sponzorským příspěvkem, ale také jde o téma, které je v dnešní době denním chlebem všech, kteří se zabývají osobním rozvojem.

 DSC08499.jpg DSC08503.jpgDSC08517.jpg
DSC08522.jpg DSC08525.jpg DSC08539.jpg

Obě společnosti sílu lidské mysli zdůrazňují na svých firemních seminářích a všichni si uvědomujeme, že opravdu všechno začíná v naší hlavě.

 

Dopolední blok přednášek

 

Řečníky se letos z velké části staly osobnosti z filmu Moc myšlenky, na jehož sestřih se účastníci konference podívali zkraje dne. A ať už hned na začátku konference na téma dosahování nemožného promluvili autoři filmu - režisér Jaromír Kučera a Markéta Tichá, zakladatelka Cloud 9 Institute. Nebo když jsme virtuálně propojili Brno s Prahou a zeptali se Ctirada Hemelíka, jak je to s tím sestavováním týmu snů. Či když na Ctirada navázal Jiří Kříž, který život zasvěcuje toliko vzácné životní tekutině - vodě. Všechny příběhy měly jedno společné - i kdyby vás měli za sebevětšího blázna, dokážete cokoliv. Stačí, když věříte svým snům a vytrváte.

DSC08624.jpg DSC08626.jpg DSCF0769.jpg

 

Zajímavé myšlenky dopoledního bloku

 

"Začni tam, kde jsi, s tím, co máš." Markéta Tichá
"Musíš vědět, kam jdeš. Ostatní tě pak budou následovat." Ctirad Hemelík
"Práce na budování přátelských vztahů se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí zpět." Jiří Kříž

 

Odpolední blok přednášek

 

Po příjemně stráveném obědě následoval odpolední blok řečníků, kteří narozdíl od klidnějšího dopoledního začátku, přinesli do atmosféry konference dynamičnost a akčnost. Ať už to na začátku byla Lenka Prchalová z Mary Kay, která mluvila o sebemotivaci nebo Jiří Denk, zakladatel společnosti Altego, který nám řekl něco ze svých zkušeností s optimisty a pesimisty. Nebo na závěr konference dvě třešničky na dortu v podobě Tomáše Přibyla a Honzy Vlachynského, kteří nám řekli něco na téma přistání na Marsu, respektive péče o rozvoj týmu barového personálu.

DSCF0777.jpg DSCF0787.jpg DSCF0816.jpg
DSCF0796.jpg DSCF0814.jpg DSC08584.jpg

 

Zajímavé myšlenky odpoledního bloku

 

"Když si řeknu, že to dokážu nebo že to nedokážu, vždy mám pravdu." Lenka Prchalová
"Zbavte se v životě „negoušů“." Jiří Denk
"I přistání na Marsu začalo myšlenkou." Tomáš Přibyl
"Šílené nápady přestávají být šílenými ve chvíli, kdy si je vezme za své dostatečný počet lidí." Honza Vlachynský

 

Slovo závěrem

 

Zpětná vazba ukázala, že atmosféra konference byla více než přívětivá. Že lidé prahnou po tématech spojených s rozvojem lidského potenciálu a lidské mysli a že tento druh konferencí má pořád svůj velký význam. Děkujeme všem účastníkům za podnětné otázky během diskuzí a těšíme se na setkání při dalších aktivitách společností Altego a Cloud 9 Institute.

DSC08559-(1).jpg DSC08615.jpg DSC08569.jpg