Speciálně pro ženy

Styl učení a zvolená forma seminářů je unikátní pro ženy i pro muže. Na každého platí něco jiného. To by vám potvrdil i kouč ženského či mužského fotbalového týmu.

Jsou prostě aktivity, kde je žádoucí, aby byla skupina homogenní. V nehomogenní skupině se více kontrolujeme, dáváme zkrátka si takzvaně pozor na jazyk. Naopak v homogenní skupině snáze dosáhneme pocitu bezpečí a tedy vůle sdílet osobní prožitky či hluboké myšlenky.

Proč se věnujeme zvlášť ženám?

V základním týmu Cloud 9 Institute jsou ženy. Aktivitám speciálně pro ženy se věnujeme stejně dlouho jako pořádání Dnů zdraví a troufáme si říct, že se v této oblasti cítíme jako ryby ve vodě.Jaká témata pro ženy lektorujeme?
- Poznejte své osobní a týmové hodnoty
- Zjistěte své silné stránky a jak je můžete rozvíjet
- Naučte se pracovat se stresem i v opravdu těžkých chvílích
- Pozitivní mind set, aneb jak pracovat s myšlenkami a emocemi
- Výživa pro ženy
- Psychologie odívání a základy etikety
- Komunikace v rodině


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pořádáme také 4měsíční rozvojový kurz pro ženy v leadershipu. Více se o tomto exkluzivním programu dočtete po kliknutí na tlačítko níže.Jaký dopad má investice do rozvoje žen nejen na samotné ženy, ale také na jejich zaměstnavatele?

Prozradíme Vám jedno tajemství: Ženy ocení, když se o ně někdo stará. Věnujete-li ženám čas pro ně samotné, budou spokojenější. Doma i v práci. A věřte nám – nenajdete loajálnějšího zaměstanance, než spokojenou ženu.


Proberte s námi možnosti v oblasti aktivit pro ženy. Zavolejte nám na 723 857 491 nebo napište na info@cloud9institute.cz. Na druhé straně telefonu nebo e-mailu na vás čeká někdo milý z našeho institutu.