Semináře a workshopy

Je velmi pravděpodobné, že jste si sami v životě již prošli nějakým „školením“ na téma zdraví či zdravý životní styl. Co vás nejvíce zaujalo? Pamatujete si něco dodnes? Byla to atmosféra, obsah či třeba místo, na kterém seminář probíhal?

Výzkumy hovoří jasně: nejvíce nás zaujme osobnost lektora. Poté následuje obsah tématu. Do týmu jsme si proto vybrali takové odborníky, kteří zaujmou jak svými zkušenostmi z praxe, tak svou osobností a přístupem.

Jaká témata lektorujeme online nejen v době omezených možností osobního setkávání? Jaká témata lektorujeme prezenčně?
- stress management a pozitivní přístup,
- trendy ve výživě,
- péče o sebe sama,
- semináře pro opatrovníky dětí,
- psychologie odívání a základy etikety,
- zdravá komunikace a další.Jaký dopad mají zdravotní semináře (novodobě well-being) na zaměstnance a na zaměstnavatele?

"S každou korunou, kterou společnost investuje do programů pro zdraví svých zaměstnanců, se společnosti 20 korun vrátí skrze sníženou nemocnost, vyšší produktivitu a snížené celkové náklady na zdravotní péči." Corporate Wellness Magazine

S každým zdravotním seminářem, dáváte svým zaměstnancům možnost nejen se něco naučit, ale také načerpat síly do dalšího fungování.

Proberte s námi možnosti, které vám mohou pomoci dosáhnout lepšího zdraví a větší spokojenosti zaměstnanců.

Zavolejte nám na 723 857 491 nebo napište na info@cloud9institute.cz. Na druhé straně telefonu nebo e-mailu na vás čeká někdo milý z našeho institutu.„Markéta G. Tichá, respektive lidé z jejího institutu jsou pro mě srdeční záležitostí. Jsou to unikátní odborníci a já jsem vždy potěšená, když s nimi spolupracuji. Pokaždé vymyslíme, na co se přesně máme zaměřit v oblasti duševního well-beingu i zdravého stravování. Já jim tleskám.“ Klára Sejková, T-Mobile