Besedy a panelové diskuze

Praxe a světové trendy ve výuce nás nasměrovaly na tento nový typ formátu vzdělávání zaměstnanců, besedy a diskuze. Semináře a workshopy nikdy nevymizí, ale lidé si v dnešní době žádají možnost konverzace.

Konverzace, možnost napojení se na příběhy druhých a skrze tyto dva elementy začít pracovat na sobě, to z hlediska formátu výuky dokážou zajistit moderované besedy.

V Cloud 9 Institute se pyšníme opravdu velkou databází spoupracujích fundovaných odborníků, vzdělaných moderátorů a zajímavých osobností, kteří spolu dohromady dokážou vytvořit přátelské a inspirativní podmínky pro dobrou diskuzi.

Jak taková akce může vypadat?

Ukázka zadání od vás:
- akce pro 70 zaměstnanců,
- lokalita: centrála společnosti v Praze,
- délka: 3 hodiny dopoledne,
- téma: psychická pohoda,
- kostra tématu: work-life balance, syndrom vyhoření, jak navodit pohodu.

My zařídíme:
- moderátora,
- odborníka na dané téma (psycholog, psychiatr, terapeut, kouč atp.),
- osobnost, která má k tématu co říci,
- akci s vámi zkoordinujeme,
- poskytneme vám podklady a důležité informace k průběhu akce.
Zavolejte nám na 723 857 491 nebo napište na info@cloud9institute.cz. Na druhé straně telefonu nebo e-mailu na vás čeká někdo milý z našeho institutu.
 Dámy z Cloud 9 Institute jsou vždy milé, vstřícné a je radost s nimi spolupracovat. Přístup 'nic není problémje mi velmi blízký a když k tomu přidáme profesionalitu, která je jim vlastní, tak se vždy těšíme na každou další společnou akci. Radka Hlaváčová, HR Services Consultant SAP ČR