"Dámy z Cloud 9 Institute jsou vždy milé, vstřícné a je radost s nimi spolupracovat. Přístup „nic není problém“ je mi velmi blízký a když k tomu přidáme profesionalitu, která je jim vlastní, tak se vždy těšíme na každou další společnou akci."

Radka Hlaváčová, HR Services Consultant SAP ČR

„Cloud 9 Institute je pro mě srdeční záležitostí. Pokaždé vymyslíme něco zajímavého v oblasti well-being. Já jim tleskám.“

Klára Šáchová, Specialista BOZPi a zdraví zaměstnanců T-Mobile

"S Cloud 9 Institutem začínáme již třetí rok spolupráce a s programem jsme jako firma nadmíru spokojeni. Díky komplexnímu pojetí člověka jsme schopni nabídnout našim zaměstnancům možnost nevšedním způsobem pracovat na osobním rozvoji. Zvyšující se zájem mezi zaměstnanci o jakékoliv aktivity organizované Cloud 9 Institutem jen potvrzují, že jsme se vydali správným směrem. Markéta Tichá a její tým nám pravidelně pomáhájí rozšiřovat obzory a zvyšovat spokojenost zaměstnanců. Jde o nevšední benefit, který mohu jen doporučit."

Jan Nepejchal, Transition Project Manager Atlas Copco Services

"Jedna z nejpovedenějších akcí, vřele doporučuji kolektivům/týmům, které se nechtějí bavit jen o práci a výsledcích, ale chtějí si uvědomit svou podstatu, naslouchat své duši a obohatit svůj život o další poznání. Velmi obohacující setkání."

František Mareček, ředitel regionální pobočky Hypoteční banka

"Hned při prvních setkáních s Markétou Tichou mě zaujal její pozitivní životní styl a příjemné vystupování, které si s sebou vždy přinášela na naše pracovní schůzky. Disponuje nadprůměrnými dovednostmi ve vedení lidí, schopnostmi je motivovat a inspirovat. Mohu ji doporučit jako výborného člověka a skvělého odborníka s vynikajícími výsledky. Je ztělesněním toho, co učí a k čemu vede všechny, kteří se chtějí vydat na cestu pozitivního myšlení a osobního rozvoje."

Radovan Sedlák 2nd Line Delivery Manager, IBM

"Jako prodejce potravin už ledacos vím, ale vzhledem k tomu, že nejsem vystudovaný nutriční ani výživový specialista, říkala jsem si, že se třeba něco přiučím. Karla Večeřová seminář zpracovala s velkou odborností a zároveň vytvořila dostatečný prostor pro naše dotazy. Vřele doporučuji!"

Irena Šneková, majitelka společnosti Farmbox

"Na základě zkušeností z NLC programu pro manažerky jsem věděla, že bych chtěla atmosféru setkání žen nad zajímavými tématy přinést i svému týmu personálního oddělení. Téma psychologie odívání nám tak dalo nahlédnout do skrytých zákoutí duše a jedinečnosti každé z nás. Lektorka Jana Demjanová je opravdu skvělá odbornice s přesahem do mnoha různých oborů. K tomu jsme měly jako vždy výborné promyšlené občerstvení. Akce nás nadchla a těším se, co dalšího originálního společně vymyslíme."

Petra Kulčárová, HR manažerka MND a.s.

"Svěží vítr, inspirativní témata
a fundovaní odborníci.
Nestačí si o nich přečíst, to musíte zažít."

Jana Toningerová, HR Manager Sanmina-SCI Czech Republic s.r.o.

„Účast v programu NLC považuji za výbornou investici do vlastního seberozvoje a celkově do osobního i pracovního života. Nejvíce si cením přátelské atmosféry a upřímného sdílení názorů a zkušeností. Party úžasných dam, které už toho hodně dokázaly a chtějí na sobě i dále pracovat. Zkušeností hostů v rámci programu a množství zajímavých informací v rámci přednášek a workshopů. A v neposlední řadě také skvělých lektorek a organizátorek.”

Jana Fryaufová, Senior Manager KPMG

"Ať už semináře nebo individuální konzultace – obojí mi otevřelo oči. Hledání životního poslání a sestavování konkrétních vizí mi pomohlo jak v osobním tak pracovním životě. Vše najednou dává smysl a já jsem díky novým technikám efektivnější ale hlavně klidnější. Tým z Cloud 9 Institute jsou profesionálové, kteří ví, co je pro klienta nejlepší a kam své učení směřovat."

Barbora Bělová Operations Manager, AT&T

"Práce v oblasti náboru zaměstnanců vyžaduje velkou odolnost vůči stresu a neustálé hledání motivace k dosahování výsledků. Tým Cloud 9 Institute nám příjemnou formou dokázali představit koncept pozitivního přístupu nejen k práci, ale i celkově k životu. Tištěné plakátky nám dodnes připomínají skvělou atmosféru celého týdne."

Vendula Kolaříková Branch Manager, Cpl Jobs Brno

"Rady Karly Večeřové jsou praktické a použitelné v prostředí České republiky. Přínosy změn, které jsme s celou rodinou zavedli do našeho života jsou naprosto ohromující a díky nim jsme získali zcela jiný pohled na kvalitu života."

Jakub Odložilík Jednatel společnosti SUN Hotels, s.r.o.

"Prodělal jsem dvě velké operace kolene a jelikož jsem celý život sportoval, chtěl jsem se opět dostat do kondice. Karla mi pomohla správně nastavit jídelníček, zhubl jsem 10 kg tuku a přibral jsem svalovou hmotu. Díky novému systému myšlení jsem změnil pohled na stravování a pohyb a cítím se výborně."

Lukáš Vlček, jednatel společnosti HP Steel

„Podněty, které jsem dostal od Markéty Tiché během našich konzultací, předčily moje očekávání a mohl jsem se tak zaměřit na oblasti, jenž na první pohled nejsou zjevné, ale zásadně ovlivňují jak profesní, tak osobní život. Zatím nejefektivnější terapie odbourávání stresu a zlepšení produktivity, jakou jsem měl možnost poznat. Doporučuji firmám i jednotlivcům.“

Ondřej Havlíček Headhunter, Wolf Hunt

Pux Design

Lidé v puxdesign se velmi aktivně zajímali o Cloud 9 Institute již v prvních dnech jeho vzniku. Myšlenka se jim moc líbila a my jsme rádi, že jsme si je nakonec mezi nabídkami vybrali na vyhotovení naší webové prezentace. Nejen že byla spolupráce s nimi velmi efektivní a rychlá, jsou k tomu ale také příjemní a přátelští a velmi pracovití. Za celou dobu nenastal žádný problém a my jsme rádi, že naše webové stránky již přitáhly zájem tolika návštěvníků. Puxdesign (www.puxdesign.cz) můžeme rozhodně doporučit. Vědí, co dělají a dělají to skvěle.

Cloud 9 Institute tým