Náš odraz v kapce krve

Náš odraz v kapce krve

Krev je tekutina proudící celým systémem cév. Není tak divu, že ovlivňuje celou řadu funkcí našeho těla. Složení krve se dá ovlivnit řadou věcí a samozřejmě také stravou. Živiny, ale i chemikálie, všechno se dostane do krve a tak do celého našeho těla. Jak zjistit složení naší krve a jak s výsledky naložit? 

Úloha krve v životě organismu je velmi důležitá. Přenáší dýchací plyny, kyslík z plic k buňkám a oxid uhličitý od buněk zpět do plic k vydechnutí. Přenáší bílkoviny, tuky, cukry, vitaminy a minerální látky pro všechny buňky těla. Odplavuje produkty metabolismu, hraje významnou roli v řízení tělesné teploty, udržuje stálé vnitřní prostředí a další.

  
Co skrývá kapka krve?
 
Krev je život a potíže s krví mohou znamenat jiné vnímání chutí do života. V kapce krve se pomocí určitých metod dají rozpoznat plísně, dlouhotrvající buněčný stres, chemikálie i bakterie a tak identifikovat s nimi související zdravotní problémy.
 
 
Jak napravit neplechu?
 

Farmaka, tedy léky či některé potravinové doplňky, mohou odstranit či pomoci k odstranění nežádoucích jevů z krve a následně z organismu člověka. Nicméně člověk se jen těžko může uzdravit bez potřebné nutriční podpory.
 
 
Úprava stravy
 

Užívání léků, dlouhodobý stres či nemoc jako taková způsobují v organismu překyselení a deficit některých vitaminů, minerálních látek či výskyt mikrobiotů. Proto je důležité umět si vybírat vhodné potraviny či jídla jako taková. Další nezbytnou součástí je prospěšný pitný režim, tedy množství vody a dávkování pitného režimu v průběhu dne. Velmi užitečné je vědět, jakou vodu si volit a proč. 
 
Vše se vším souvisí a proto souhra klasické medicíny s nutricionisty a jinými odborníky je neodmyslitelná od celkového uzdravení jednotlivce. 
 
 
Na závěr bych vás ráda pozvala na 
seminář Kapka krve, který se koná 19. března v 17:30 hodin u nás v Cloud 9 Institute. Dozvíte se více o kapce krve, výživě a metodách detekce nemocí v krvi.Článek pro vás zpracovala naše nutriční poradkyně Karla Večeřová.
Chcete se ke Karle přihlásit na konzultaci?
Klikněte zde -->>