Business breakfast - Angažovanost zaměstnanců

Business breakfast - Angažovanost zaměstnanců

V Cloud 9 Institutu jsme uspořádali vůbec první business snídani pro zástupce firem z různých oblastí podnikání. Přečtěte si krátký článek o tom, jak probíhala.

Snídaně v číslech:

- 3 druhy koláčů
- 8 hodin příprav
- 9 minut zpoždění
- 10 zástupkyň firem
- 24 slidů prezentace.

Naše prostory opět po několika týdnech přivítaly vzácnou návštěvu - HR zástupkyně z Brna a okolí. Ty nejen svou krásou ale také svými zkušenostmi a postřehy přinesly inspiraci do nového roku 2015.

Snídaně jinak


Na rozdíl od jiných business snídaní, které se konají ve velkých prostorách, jsou více či méně anonymní a spíše méně interaktivní, Cloud 9 Institute se snaží o pravý opak. Nejen téma snídaně, ale také koncept "Víte, co a s kým snídáte" dal všem možnost nahlédnout pod pokličku zúčastněných firem a pod pokličku dobrot, které byly servírovány.

Proto všechny dámy již na začátku snídaně měly možnost představit sebe a společnost, za kterou se snídaně účastnily. Tím jsme předešli anonymitě, která je součástí větších akcích a se kterou, chápeme, lze jen těžko něco udělat. Aby ale nezůstalo jen u představování účastnic a Cloud 9 Institutu, představila naše výživová poradkyně Karla Večeřová také vše, co připravila k jídlu k této výjimečné příležitosti.

 

Téma snídaně


Představování vystřídalo téma, které bylo hlavní součástí programu snídaně - "Angažovanost, aneb probuďte své zaměstnance". Nebyla by to ovšem správná prezentace, kdyby paní ředitelka Markéta Tichá, která celou snídani vedla, neudělala z přednášky interaktivní seminář. Účastnice si tak přímo na konkrétním cvičení samy na sobě mohly vyzkoušet, jak lze změřit či vyhodnotit angažovanost zaměstnanců ve společnosti. Téma bylo založeno na několika studijích známých celosvětových agentur a kromě statistických dat se všechny mohly dozvědět také konkrétní tipy na zvýšení angažovanosti nejen z pozice zaměstnavatele ale také z pozice jednotlivce ve společnosti.
 

Závěrečné postřehy


Příjemné ráno se neslo v přátelském duchu. Nikdo nezůstal v anonymitě, všichni se podíleli na interakci a dobré náladě a my tak můžeme doufat, že "snídaně trošku jinak" opravdu přinesla čerstvý vzduch do oblasti business akcí a toho, jaký přínos vlastně taková snídaně má mít - propojit, napojit a inspirovat.


Protože jak bylo řečeno na přednášce "Každý něco hledáme. Hledáme inspiraci. Inspiraci do života. A to v Cloud 9 Institutu věříme, nalezne každý."

Moc děkujeme všem účastnicím a těšíme se opět brzy na viděnou.

tým Cloud 9 Institute