Cloud 9 NEWS - první vydání našich novin

Cloud 9 NEWS - první vydání našich novin

Ať už jste se s námi setkali skrze aktivity na vašem pracovišti nebo nás znáte jako pořadatele seminářů či konzultací pro širokou veřejnost, doufáme, že se vám první vhled do útrob naší organizace bude líbit.

Práce na prvním vydání novin nám s návrhem designu, shromážděním textů, korekturami, úpravou fotografií a dalšími meziprácemi vzala zhruba 36 hodin čistého času. Pracovali na tom 2 lidé velmi intenzivně a další 3 byli oporou či poskytovateli textu. Možná je to moc, možná je to málo. Vlastně ani nevíme. Co víme, je, že jsme si chtěli vyzkoušet, jaké to je, mít své vlastní noviny. 

Dvě dámy, které na novinách strávily nejvíce času, jsou Blanka Sigmundová (copywriterka) a Markéta Gabzdyl Tichá, která je zakladatelkou Cloud 9 Institute. Za to jim patří velký obdiv a velký dík! Smekáme všechny klobouky, které máme a doufáme, že najdete, milí čtenáři, v novinách něco i pro sebe.

Cloud 9 NEWS jsou primárně pro šíření v tištěné podobě, nicméně chápeme, že na druhou stranu republiky se k vám, našim fanouškům, asi nedostanou. Proto jsme se rozhodli je publikovat i v elektronické podobě.

Pojďte se s námi podívat za oponu toho, čemu se dnes a denně v Cloud 9 Institute věnujeme.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se s vámi třeba na viděnou při některé z našich aktivit!

Tým Cloud 9 Institute

Noviny stahujte zde