Vánoce v létě - 1 konzultace navíc zdarma

Vánoce v létě - 1 konzultace navíc zdarma
Jak možná víte, nepořádáme jen semináře, ale věnujeme se také individuálním klientům. A jednou za čas chceme i pro Vás udělat dobrý skutek.

Proto jsme se rozhodli, že v létě věnujeme každému klientovi 60 minut navíc. Ano, je to tak! Rozhodnete-li se, že pro sebe chcete letos v létě něco udělat, pak toto je vaše příležitost.

 

Jak to funguje?


Možná máte pocit, že váš život nikam nesměřuje, že chcete změnu? Nebo řešíte hlubší emoční obtíže a motáte se v kruhu. A nebo již delší dobu zvažujte svůj jídelníček a nechcete zpevnit či z hubnout jen do plavek, ale chcete, aby byl efekt dlouhodobý.

Ať už řešíte cokoliv, je šance, že toho správného odborníka naleznete právě u nás. Přečtěte si k tomu reference našich klientů, protože nejlépe za nás hovoří naše výsledky a výsledky právě těch, kteří u nás již konzultace absolvovali.
Objednejte si individuální konzultaci u jedné z našich odbornic na téma osobnostního a nutričního rozvoje:

Markéta Tichá - Poradkyně v osobním rozvoji
Karla Večeřová - Nutriční poradkyně

Jana Demjanová - Odbornice na psychologii osobnosti
Pro nás to znamená, že si pro Vás rezervujeme místo 3 hodin celkem 4 hodiny času. Vy si tak předplatíte 4 hodiny za cenu 3. Tomu se říká "Vánoce v létě".Ale pozor!! Nejsme bezední. Tato nabídka platí pouze pro prvních 5 zájemců či zájemkyň na odbornici. Více času do svého již tak nabitého kalendáře bohužel nevtěsnáme.

Těšíme se na vás. Tým Cloud 9 Institute

Podmínky využití této nabídky:
Klient předem zaplatí 3 konzultace (č.ú. 261160440/0300, do zprávy uveďte "3plus1") a čtvrtá mu bude poskytnuta jako dárek zdarma po vyčerpání předešlých 3 konzultací.
1 konzultace = 60 minut.
Nabídka platí do konce července 2016 a nebo do vyčerpání 5 volných míst/1 konzultantka.
Všechny 4 konzultace musí klient vyčerpat do konce září 2016, pokud není dohodnuto jinak.