"V nelehkém období života jsem se díky Markétě Tiché naučila vnímat život opět radostně. Svým pozitivním pohledem na život mi ukázala svobodu. Karla Večeřová mi pomohla pochopit obrovskou propojenost psychiky a jídla. Zhubla jsem 7 kg, ale hlavně jsem se naučila se mít ráda. Jsou fantastický tým a mně a mému manželovi vnesly nové světlo do života."

MVDr. Katarína Zapletalová soukromá veterinární klinika

"Díky semináři 'Jak si správně vybrat potraviny' s Karlou Večeřovou jsem si sjednotila své stávající informace o stravování a nákupu potravin. Popsala jsem si celý sešit praktickými radami a věcmi, o které se chci dál zajímat. Obnovil se mi hlad po vědění a chuť více se zajímat o to, co jím, doporučuji a těším se na další semináře."

Libuše Svadbíková Brno

"Cloud 9 Institute je skvělý koncept. Veřejné semináře vždy předčily má očekávání a znamenaly pro mě efektivně a kvalitně strávený čas. Chystám se i na další semináře a všechny lektory mohu vřele doporučit. Akce jsou příjemné a plné zajímavých a užitečných informací."

Lenka Darmovzalová Letuška u přední světové letecké společnosti

"Velice oceňuji profesionalitu, jistotu v jednání a vnitřní klid Jany Demjanové. Díky jejímu bohatému vzdělání v oblasti terapeutické práce, díky jejím zkušenostem a daru vidět mnohé skryté věci, je pro mě Jana člověkem, kterému naprosto důvěřuji, a kterého doporučuji svým přátelům, kteří se ocitli ve svízelné situaci a hledají z ní cestu ven."

Jaroslava Smutná s dcerou Kateřinou

"Již delší dobu jsem se necítil dobře a věděl jsem, že chci změnu. Pan doktor Zhoř mi díky psychosomatické diagnostice pomohl rozkrýt jádro mé nespokojenosti. V rámci dalších sezení už jsem mohl jen sledovat, jak se mnoho aspektů mého života obrací k lepšímu. Cením si jeho skutečně profesionálního přístupu a podnětného nasměrování."

Jakub R. Student psychologie

"Seminář 'Osobní oděvní styl pro ženy' byl perfektní, jak atmosférou tak díky lektorce Janě Demjanové. Přístup byl velmi osobní, ale nevtíravý. Načerpala jsem mnoho podnětů pro osobní využití a seminář vřele doporučuji i vám."

Ivana Grebeňová Brno

"Ze spolupráce s Markétou Tichou se stala úžasná podpora při mé přípravě na mezinárodní zkoušky basketbalového rozhodčího. Velmi respektuji její znalosti a tréninkové metody, které dokáže aktivně a především efektivně přenést na svého klienta. Markétu velmi doporučuji nejen všem sportovcům, kteří potřebují „postrčit“ k dosažení svých cílů."

Ivor Matějek Mezinárodní FIBA basketbalový rozhodčí

"Rady Karly Večeřové jsou praktické a použitelné v prostředí České republiky. Přínosy změn, které jsme s celou rodinou zavedli do našeho života jsou naprosto ohromující a díky nim jsme získali zcela jiný pohled na kvalitu života."

Jakub Odložilík Jednatel společnosti SUN Hotels, s.r.o.

"Markéta Tichá je člověk na správném místě. Takto si představuji člověka, který dělá to, pro co byl stvořen. Čiší z ní neuvěřitelný klid a pozitivní pohled na svět, který lehce načerpáte a odnesete si jej z konzultace s sebou jako bonus. Díky jejím metodám jsem velmi rychle došla k uvědomění si zásadních věcí v mém životě a došlo k rozpohybování kol mého osudu."

Pavlína Teichmannová Sales Manager, O2 CZ

"Nebudeme přehánět, když řekneme, že opravdu každý den děkujeme za konzultace u paní Karly Večeřové, které začaly již před 7 lety. Je pozitivní, milá, laskavá a empatická. Naučila celou naši rodinu jíst, abychom žili, ne žít, abychom jedli. Díky ní používáme kombinaci klasických a zdraví prospěšných potravin a cítíme se zdravě. Naše doporučení tedy 100% má."

Rodina Budínova Brno

"Díky semináři Karly Večeřové o potravinách si nejen ujasníte to, co už tušíte, ale také si odnesete plno nových informací. Nikdo vám ovšem nebude diktovat, co a jak musíte dělat. Nebudete odcházet s pocitem, že jste doteď dělali všechno špatně a s výčitkami, že se už na sladkosti nesmíte nikdy ani podívat. Budete mít příjemný pocit, že všechno jde krůček po krůčku zlepšit."

Martina Kuchtíčková Brno

"Snad není služby, kterou bych u Cloud 9 Institute ještě nevyzkoušela. Všichni jsou skvělými odborníky a lidmi. Vždy je to sice ve výsledku na Vás, ale tým Cloud 9 Institute Vám může na Vaší cestě efektivně pomoct."

Adéla Kolibová IT Recruiter

"Jako prodejce potravin už ledacos vím, ale vzhledem k tomu, že nejsem vystudovaný nutriční ani výživový specialista, říkala jsem si, že se třeba něco přiučím. Karla Večeřová seminář zpracovala s velkou odborností a zároveň vytvořila dostatečný prostor pro naše dotazy. Vřele doporučuji!"

Irena Šneková, majitelka společnosti Farmbox

"Seminář 'Jak si správně vybrat potraviny' s Karlou Večeřovou mi pomohl utřídit si informace ohledně stravování, nákupu i uskladňování potravin. Paní Karla má ucelený pohled na stravování a jeho vliv na člověka. Přednáška byla velmi přínosná a poutavá. Určitě ji také vyzkoušejte."

Mgr. Radka Odvárková Brno

"Prodělal jsem dvě velké operace kolene a jelikož jsem celý život sportoval, chtěl jsem se opět dostat do kondice. Karla mi pomohla správně nastavit jídelníček, zhubl jsem 10 kg tuku a přibral jsem svalovou hmotu. Díky novému systému myšlení jsem změnil pohled na stravování a pohyb a cítím se výborně."

Lukáš Vlček, jednatel společnosti HP Steel

Pux Design

Lidé v puxdesign se velmi aktivně zajímali o Cloud 9 Institute již v prvních dnech jeho vzniku. Myšlenka se jim moc líbila a my jsme rádi, že jsme si je nakonec mezi nabídkami vybrali na vyhotovení naší webové prezentace. Nejen že byla spolupráce s nimi velmi efektivní a rychlá, jsou k tomu ale také příjemní a přátelští a velmi pracovití. Za celou dobu nenastal žádný problém a my jsme rádi, že naše webové stránky již přitáhly zájem tolika návštěvníků. Puxdesign (www.puxdesign.cz) můžeme rozhodně doporučit. Vědí, co dělají a dělají to skvěle.

Cloud 9 Institute tým