Program "Osobní oděvní styl"

Program

Co všechno můžete zažít a co je součástí určování osobního oděvního stylu? Kromě určení stylu to může být určení barevného typu, osobních barev, třídění šatníku či třeba asistované nakupování a líčení na různé příležitosti.

Touto službou Vás bude provázet odbornice na psychologii osobnosti a odívání Jana Demjanová.

Tuto službu mohou využít jak ženy tak muži.


Obsah jednotlivých služeb v rámci Programu "Osobní oděvní styl"
 

1) Určení osobního oděvního stylu


Jde o celoživotní službu. Správné určení osobního oděvního stylu vyžaduje odborníka znalého nejen stylistiky, ale také psychologie osobnosti. Ne vždy fungují tzv. online dotazníky, podle kterých se můžete zkusit zařadit. I my jsme se již v naší praxi setkali se špatně určeným osobním oděvním stylem. Určitě tedy tuto službu nepodceňujte a vyžadujte péči a odbornost. Jde o něco, co Vám již zůstane do konce života. Tak ať to stojí za to!

Co je součástí:
- individuální konzultace s odbornicí (cca 90 minut),
- vytvoření podkladů k osobnímu oděvnímu stylu - materiál s textovými a obrazovými informacemi o Vašem typologickém zařazení dle postavy a osobního oděvního stylu,
- doporučení na vhodné prvky šatníku.

Co o osobním oděvním stylu říká naše odbornice?
2) Určení barevného typu


I zde jsme se již několikrát setkali s klientkou či klientem, který měl na základě nedbalosti odborníka špatně určenu barevnou typologii. Správné určení Vám přinese klid na duši, vědomí, že již víte, které barvy vyzdvihnou Váš vzhled a kterých barev se naopak máte vyvarovat. Určení barevného typu se vždy musí provádět za denního světla. Umělé osvětlení barvy zkresluje!

Co je součástí:
- individuální konzultace s odbornicí (cca 60 - 90 minut),
- vytvoření originálního barevného vzorníku (včetně materiálů a vzorů), který si vždy s sebou můžete brát na nákupy a podle kterého se můžete řídit při výběru barev a materiálů.

Chcete se podívat, co řekla Jana Demjanová o stylu a vybraných barvách moderátorce pořadu Sama Doma Lindě Bendové?


 

3) Třídění šatníku

Možná to znáte - ráno stojíte u skříně plné šatů a stejně si nemáte co obléct. To je velmi pravděpodobně dáno šatníkem, který nemá systém a řád. Tedy tím, že nakupujeme často pod vlivem slev a ne pod vlivem toho, co opravdu potřebujeme a jak to dál můžeme se svým šatníkem sladit. Než se pustíte do nakupování, můžete si naší odbornicí nechat šatník protřídit. Zjistíte tak jednoduše, které kousky se k sobě hodí a které můžete naopak poslat dál.

Co je součástí:
- osobní revize šatníku u Vás doma 
s odbornicí na psychologii osobnosti a odívání Janou Demjanovou (cca 120 minut),
- protřídění šatníku, určení základních prvků šatníku, doporučení na příští nakupování.


4) Asistované nakupování


Než se příště vrhnete na nákupy, zkuste popřemýšlet, zdali by nebylo dobré projednou zahrnout i odborníka, který s Vámi tyto nákupy udělá. Stačí pak třeba dvakrát do roka vyrazit na obhlídku a máte šatník na dalších pár měsíců.

Co je součástí:
- předvýběr vhodných obchodů a kousků do šatníku, který provede odbornice, než spolu půjdete nakupovat - tím ušetříte spoustu energie a hlavně času,
- asistované nakupování s 
odbornicí na psychologii osobnosti a odívání Janou Demjanovou (cca 120 - 180 minut).

 

5) Minikurz líčení a vizáže

Chcete se dozvědět, jaké nejvhodnější líčení a vizáž je právě to Vaše? Ne každému sluší vše a vědět, jak se umět rychle a přitom krásně nalíčit, potřebuje každá žena.

Co je součástí:
- tato služba je účtována hodinovou sazbou dle domluveného rozsahu,
- individuální konzultace líčení a vhodné vizáže k různým příležitostem.