NLC Leadership program pro ženy

Registrace do dalšího běhu programu jsou spuštěny do konce ledna 2024. Začínáme 27.2.2024.


Co o programu říkají ženy, které jej absolvovaly?

"Program mi pomohl zhmotnit a pojmenovat vlastní silné stránky a dal mi návod, jak s nimi dále pracovat. Skupina byla jedinečná v otevřenosti, sdílení a uvědomění rozdílů ve způsobech řešení podobných situací. Po celou dobu se lektorkám dařilo držet atmosféru psychologického bezpečí pro sdílení."

Kamila Šťastná (NLC 2023)

Vedoucí marketingu, Sonnentor s.r.o 

"Tento program u mě přišel ve správnou dobu. Moc mě tyto věci zajímají. Bylo to jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. V hlavě mi toho utkvělo hodně, například takzvaná "matice potřeb". Nebo třeba i to, že jsme měly možnost mluvit a diskutovat s ostatními bez rizika prodlení workshopů a beze strachu, že by se na nějakou část oficiálního obsahu nedostalo. Prostě 100% spokojenost."

Ivana Bartošová (NLC 2022)

Human Resources Manager, Lufthansa InTouch

"Ženy se často v práci podhodnocují. Mají obavu, že nedosáhnou stejných výsledků jako muži. Program nám pomáhá přijít na to, jak žena dokáže vést lidi i bez použití mužských principů. Čerpám z něj opravdu v každodenním životě."

Barbora Bekešová (NLC 2022)

CTS Materials Manager, Atlas Copco

"Do rozvojového programu pro ženy jsem se přihlásila v době, kdy u mě nastala změna v pracovním zařazení. Měla jsem tak díky nové pozici zodpovědnost nejen za sebe a svou práci, ale i za tým, který mi byl svěřen. Program mi přinesl vhled do nových oblastí, se kterými jsem se zatím neměla možnost setkat a také jsem načerpala inspiraci od zajímavých žen - účastnic, které už v manažerské roli mají své zkušenosti."

Petra Nesvadbová (NLC 2020)

HR manažerka, Atlas Copco


Fotogalerie z programu


Spojte se s námi

Dana Prášková

Event koordinátorka & Back office  

+420 728 775 013

dana.praskova@cloud9institute.cz