NLC program pro ženy v leadershipu

Registrace do programu na rok 2023 jsou spuštěny.


A co o programu říkají ženy, které jej absolvovaly?

"Tento program u mě přišel ve správnou dobu. Moc mě tyto věci zajímají. Bylo to jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. V hlavě mi toho utkvělo hodně, například takzvaná "matice potřeb". Nebo třeba i to, že jsme měly možnost mluvit a diskutovat s ostatními bez rizika prodlení workshopů a beze strachu, že by se na nějakou část oficiálního obsahu nedostalo. Prostě 100% spokojenost."

Ivana Bartošová

Human Resources Manager, Lufthansa InTouch

"Ženy se často v práci podhodnocují. Mají obavu, že nedosáhnou stejných výsledků jako muži. Program nám pomáhá přijít na to, jak žena dokáže vést lidi i bez použití mužských principů. Čerpám z něj opravdu v každodenním životě."

Barbora Bekešová

CTS Materials Manager, Atlas Copco

"Určitě bych program doporučila všem manažerkám. Naučily by se víc zaměřit na sebe a víc se sebou pracovat. Program totiž skvěle zvedá ženám sebevědomí a snižuje míru strachu z neúspěchu. Já sama se teď umím na sebe podívat i z jiného hlediska. Zjistila jsem, že můžu rozvíjet i něco, o čem jsem nevěděla, že vůbec můžu rozvíjet."

Eva Lukášová 

Ředitelka pobočky, Komerční banka

"Pořád ve mně doznívá dojem, že jsem byla opečovávaná, že se o mně někdo zajímal a staral. A to vše v hezkém prostředí ve skvělé společnosti dalších žen - manažerek. Právě sdílení ve skupině pro mě bylo opravdu hodnotné. A k tomu výborné lektorky, které dokázaly na vše krásně reagovat a s přehledem a znalostmi předat obsah jednotlivých setkání."

Hana Rychnovská

Community team Leader, Czechitas


Fotogalerie z programu


Spojte se s námi

Lucia Wolná

Vztahy s klienty

+420 703 140 655

lucia.wolna@cloud9institute.cz