Roman Pavloušek

General Manager, Atlas Copco

"V leadership programu jsme měli již 4 ženy a všechny byly z účasti nadšeny. Ve svém týmu mám talentované manažerky, které ovšem v nové roli manažerek nejsou příliš dlouho. Rád bych je tedy i tímto rozvojovým programem posunul a pomohl jim rozvinout jejich potenciál v oblasti leadershipu."

Radka Hlaváčová

Business Operations Manager, SAP Labs

"Tým Cloud 9 Institute je vždy milý, vstřícný a je radost s ním spolupracovat. Přístup "nic není problém" je mi velmi blízký a když k tomu přidáme profesionalitu, která je jim vlastní, tak se vždy těšíme na každou další společnou akci."

Petra Chládková

HR Business partner, Albert

"Poprvé jsem se s Cloud 9 Institute setkala v roce 2019 a byla jsem velmi mile překvapena. Na semináři o Technikách odbourání stresu jsme dostali praktické rady na užitečné techniky, které doposud využíváme v každodenní praxi. Díky těmto technikám se mi komunikuje snadněji, dokázala jsem věci, které bych před-tím jen stěží dokázala ustát. Vřele doporučuji na jakoukoli firemní akci, pro zpestření nebo i jako třešničku pro teambuildingovou aktivitu."

Martin Tuma

Spolumajitel, DANTOA marketing, s.r.o.

"Zpočátku jsem nevěděl, co od koučování s Markétou očekávat a upřímně, byl jsem i trošku skeptický, zdali mi to bude přínosem. Už první sezení bylo ale zlomovým bodem a mělo pozitivní efekt. Talentová metodika CliftonStrengths je výborný odrazový můstek. A zde se naplno projevují Markétiny největší schopnosti: dokáže s klientem výborně pracovat na praktickém rozvoji jeho silných stránek i na eliminaci těch slabých. Výsledky jsou vidět okamžitě a setkání se dají výborně zvládat i online."

Zdeňka Paulenová

Regionální HR Business Partner, ČSOB

"Svojí osobností a odborným rozhledem je Markéta zárukou úspěchu. Jak po stránce komunikace, tak při přípravě a organizaci všech akcí, kdy je přístupná různým variantám a provedení ušitým na míru našim potřebám. Jsem velmi ráda, že máme v regionu Jižní Moravy její firmu Cloud 9 Institute, kterou mohu všem vřele doporučit do celé republiky."

Ondřej Havlíček

Spolumajitel, Wolf Hunt

"Podněty, které jsem dostal od Markéty Tiché během našich konzultací, předčily moje očekávání a mohl jsem se tak zaměřit na oblasti, jenž na první pohled nejsou zjevné, ale zásadně ovlivňují jak profesní, tak osobní život. Zatím nejefektivnější terapie odbourávání stresu a zlepšení produktivity, jakou jsem měl možnost poznat. Doporučuji firmám i jednotlivcům."