Zdeňka Paulenová

Regionální HR Business Partner, ČSOB

"Svojí osobností a odborným rozhledem je Markéta zárukou úspěchu. Jak po stránce komunikace, tak při přípravě a organizaci všech akcí, kdy je přístupná různým variantám a provedení ušitým na míru našim potřebám. Jsem velmi ráda, že máme v regionu Jižní Moravy její firmu Cloud 9 Institute, kterou mohu všem vřele doporučit do celé republiky."

Lumír Schejbal

Zakládající partner, Schejbal & Partners

"Nejdřív jsem na sobě vyzkoušel test silných a slabých stránek a následný koučink u Markéty Gabzdyl Tiché. A protože mě výsledky přesvědčily, zapojil jsem i své kolegyně a kolegy. Díky tomu víme, kdo je v čem dobrý a pomáhá nám to růst v pracovním i osobním životě. A to je skvělé!"

Soňa Konečná

People Operations Leader, PPG Industries

"Rozvojový program byl přínosný, jak pro mě osobně, tak pro všechny členky mého týmu. Pomohl nám pochopit se navzájem, navázat lepší vztahy a také si efektivněji rozdělovat úkoly. Metodika CliftonStrengths má pozitivní dopad na vnímání sebe sama. Osobně pro mne bylo fajn vidět, že obě lektorky byly v kontaktu s realitou, na konkrétní otázky dokázaly velmi dobře odpovědět a jejich úroveň empatie byla excelentní! Bylo mi ctí a potěšením s nimi spolupracovat! Jmenovaný rozvojový program bych jednoznačně doporučila. Připadá mi ideální při nastavování fungování nových týmů. Stejně tak je přínosný i pro dlouhodobě fungující týmy, pro zlepšení komunikace a efektivnější spolupráci. V neposlední řadě přináší metodika vhled do vlastního nitra, uchopení svých talentů a jejich plné využití v pracovním i soukromém životě. Ještě jednou velké díky!"

Andrea Kulová

HR ředitelka, Allrisk

"Celý program splnil všechny naše představy a navíc je v mnohém i předčil. Byl ušitý na míru našim představám. Kde jsme si byli nejistí, dostali jsme od Cloud 9 Institute doporučení vyplývající z dlouhodobé praxe, takže pro nás nebyli jen dodavatelem, ale od počátku partnerem, na kterého jsme se mohli vždy na 100% spolehnout. Všechny dílčí akce vzdělávacího programu (testování, konzultace, workshopy) byly vždy perfektně připravené, takže všichni účastníci se vždy cítili doslova na obláčku a navíc si odnesli spoustu nových poznatků a konkrétních rad do pracovního i osobního života, o čemž svědčí i skvělá hodnocení účastníků po každé akci. Jednou větou - vzdělávání s Cloud 9 Isntitute byl vždy zážitek pro všechny smysly, který nás navždy a zásadně pozitivně změnil ve vnímání sama sebe i ostatních. Děkujeme."

Zuzana Klimešová

Manažer interní a externí komunikace, MND

"S Cloud 9 Institute spolupracujeme od roku 2017 a oceňujeme profesionální přístup, vstřícnost a naplňování našich očekávání. Každoročně pro nás připravují Den zdraví na klíč, který je pokaždé obohacen o něco nového, nikdy není stejný. Součástí naší spolupráce jsou workshopy na různá témata (Jak zvládat stres, Psychohygiena, Jak před zimou podpořit imunitu skrze výživu a další). Semináře je možné absolvovat fyzicky i online, což bereme v současné době za velkou výhodu."

Roman Pavloušek

General Manager, Atlas Copco

"V leadership programu jsme měli již 4 ženy a všechny byly z účasti nadšeny. Ve svém týmu mám talentované manažerky, které ovšem v nové roli manažerek nejsou příliš dlouho. Rád bych je tedy i tímto rozvojovým programem posunul a pomohl jim rozvinout jejich potenciál v oblasti leadershipu."

Daniela Hamplová

Regionální ředitelka, Generali Česká pojišťovna

"Díky workshopu od Cloud 9 Institute jsem měla možnost se v této hektické době zastavit a zabývat se pár hodin jen sama sebou a rozvojem svých silných stránek. Hodně mě bavily interakce a poznání talentů ostatních účastnic. Díky."

Martina Nečasová

HR ředitelka, Renocar

"Díky konzultacím s koučkou si lépe uvědomuji silné stránky a slabiny mých vlastních talentů. Mám totiž tendence k jejich nadužívání a díky konzultacím se mi daří tyto projevy lépe řídit. Tento typ práce na vlastním rozvoji a měření talentů s metodikou CliftonStrengths mohu doporučit každému, kdo na sobě chce pracovat. A Cloud 9 Institute je v tom skvělý partnerem."


Spojte se s námi

Lucia Wolná

Back office manažerka & Business development parnerka

+420 703 140 655

lucia.wolna@cloud9institute.cz