Jana Hamršmídová

Ředitelka divize Energy, MND

"Otestování týmu metodou CliftonStrenghts, následná individuální debata s koučkou k interpretaci výsledků testu a pak společný workshop týmu považuji za skvělý postup, kdy měl každý z členů týmu příležitost uvědomit si vlastní pohnutky a vzorce chování a také to jak a proč se chovají a reagují jeho kolegové. Mně osobně tato metoda velmi pomohla v pochopení některých situací - zjistila jsem, že jsem je interpretovala mnohdy nesprávně. Velmi zajímavé pro mně bylo vyhodnocení celého týmu - uvědomění si našich možných slabin, na co se zaměřit, čemu věnovat více pozornosti. Bezprostředně nás to motivovalo ke kritickému pohledu na naše aktivity a hned jsme definovali několik oblastí kde je potřeba zapracovat.“

Soňa Konečná

People Operations Leader, PPG Industries

"Rozvojový program byl přínosný, jak pro mě osobně, tak pro všechny členky mého týmu. Pomohl nám pochopit se navzájem, navázat lepší vztahy a také si efektivněji rozdělovat úkoly. Metodika CliftonStrengths má pozitivní dopad na vnímání sebe sama. Osobně pro mne bylo fajn vidět, že obě lektorky byly v kontaktu s realitou, na konkrétní otázky dokázaly velmi dobře odpovědět a jejich úroveň empatie byla excelentní! Bylo mi ctí a potěšením s nimi spolupracovat! Jmenovaný rozvojový program bych jednoznačně doporučila. Připadá mi ideální při nastavování fungování nových týmů. Stejně tak je přínosný i pro dlouhodobě fungující týmy, pro zlepšení komunikace a efektivnější spolupráci. V neposlední řadě přináší metodika vhled do vlastního nitra, uchopení svých talentů a jejich plné využití v pracovním i soukromém životě. Ještě jednou velké díky!"

Zdeněk Vrbka

Programme Manager, Konica Minolta

"Program CliftonStrengths od společnosti Cloud 9 Institute vřele doporučuji. Nejen jednotlivcům, aby lépe poznali své silné stránky a jejich blind-spoty a mohli tak s nimi lépe pracovat. Ale program také doporučuji týmům, aby lépe porozuměli unikátním stránkám každého člena týmu. Mohou tak lépe spolupracovat a zvýšit efektivitu týmu tím, že budou lépe využívat silné stránky jednotlivých členů."

Katarína Šamajová

Specialista HSE, T-Mobile

"Spolupráca s Vami pri plánovaní aktivít bola bezchybná, rýchlo a efektívne ste reagovali na naše požiadavky. Poskytnuté workshopy mali u našich kolegov veľký úspech, boli zaujímavé, prínosné a plné nových informácií. Lektori disponovali profesionálnym a ľudským prístupom, boli ochotní odpovedať na otázky a viesť diskusiu i nad rámec dohodnutého času. Vašu spoločnosť môžem len odporučiť a teším sa na pokračovanie v našej spolupráci.“

Vanda Grenarová

HR Business partner, Sportisimo

"Organizace byla naprosto skvělá, moc jsem ocenila, že jste dorazili přímo k nám do firmy v rámci Dne zdraví a zorganizovali tak všechny odborníky. Pomohli jste mi i myslet na věci, na které bych možná zapomněla, takže to bylo úžasné. Celkově jsme zvládli spolu vše zorganizovat ve velmi krátkém čase! Zdravotní aktivity byly skvělé."

Petra Nesvadbová

HR manager, Atlas Copco

"Na každoročním Dni zdraví rádi spolupracujeme s Cloud 9 Institute. Poskytují nám semináře a konzultace s odborníky, což šetří náš čas a energii. Jejich spolehlivost při organizaci akcí je nadstandardní. Dlouholeté spolupráce si vážíme a určitě v ní budeme rádi dál pokračovat."

Zuzana Klimešová

Manažer interní a externí komunikace, MND

"S Cloud 9 Institute spolupracujeme od roku 2017 a oceňujeme profesionální přístup, vstřícnost a naplňování našich očekávání. Každoročně pro nás připravují Den zdraví na klíč, který je pokaždé obohacen o něco nového, nikdy není stejný. Součástí naší spolupráce jsou workshopy na různá témata (Jak zvládat stres, Psychohygiena, Jak před zimou podpořit imunitu skrze výživu a další). Semináře je možné absolvovat fyzicky i online, což bereme v současné době za velkou výhodu."

Lukáš Palko

Director of the Research office

"Již poněkolikáté jsme jako odbor výzkumu (nyní se Strategií a Kvalitou) využili služeb výborné lektorky Markéty Gabzdyl Tiché a to na workshopy k seznámení, sebepoznání a typologie, budování týmu, nastavení komunikace, posílení spolupráce i částečně leadership. Po každé akci si vyhodnocuji dopad a nejen, že jsou lidi nadšeni, ale začínají věci zde naučené tavit do praxe – což pak s odstupem je největší výhra."

Martina Nečasová

HR ředitelka, Renocar

"Díky konzultacím s koučkou si lépe uvědomuji silné stránky a slabiny mých vlastních talentů. Mám totiž tendence k jejich nadužívání a díky konzultacím se mi daří tyto projevy lépe řídit. Tento typ práce na vlastním rozvoji a měření talentů s metodikou CliftonStrengths mohu doporučit každému, kdo na sobě chce pracovat. A Cloud 9 Institute je v tom skvělý partnerem."

Roman Pavloušek

General Manager, Atlas Copco

"V leadership programu jsme měli již 4 ženy a všechny byly z účasti nadšeny. Ve svém týmu mám talentované manažerky, které ovšem v nové roli manažerek nejsou příliš dlouho. Rád bych je tedy i tímto rozvojovým programem posunul a pomohl jim rozvinout jejich potenciál v oblasti leadershipu."

Zuzana Prosová

HR Business Partner senior, Generali Česká pojišťovna

„Program CliftonStrengths vřele doporučuji. Koučky se skvěle vypořádaly nejen s otázkami během workshopu, ale i s nabitým pracovním programem účastníků během konzultací. Líbila se mi forma a výstupy, které byly provázány napříč profesním a osobním životem. Pro mě samotnou bylo velice užitečné si připomenout silné stránky a ještě více se zaměřit na jejich uplatňování. Děkujeme za výbornou spolupráci. “

Sara Latinovic

Team Leader for Italian Market, Lufthansa

"Considering that it was my first time, and that I've heard some positive comments from my colleagues, I had expectations from the Workshop. Still, it was even better than I expected. I have enjoyed the discussion, seeing different points of view to the same situations and including our (different) strengths. Lucie was amazing, she created such a great atmosphere. We had a great discussion, sharing experiences and learned a lot."


Spojte se s námi

Lucia Wolná

Back office manažerka & Business development partnerka

+420 703 140 655

lucia.wolna@cloud9institute.cz