Roman Pavloušek

General Manager, Atlas Copco

"V leadership programu jsme měli již 4 ženy a všechny byly z účasti nadšeny. Ve svém týmu mám talentované manažerky, které ovšem v nové roli manažerek nejsou příliš dlouho. Rád bych je tedy i tímto rozvojovým programem posunul a pomohl jim rozvinout jejich potenciál v oblasti leadershipu."

Daniela Hamplová

Regionální ředitelka, Generali Česká pojišťovna

"Díky workshopu od Cloud 9 Institute jsem měla možnost se v této hektické době zastavit a zabývat se pár hodin jen sama sebou a rozvojem svých silných stránek. Hodně mě bavily interakce a poznání talentů ostatních účastnic. Díky."

Petra Chládková

HR Business partner, Albert

"Poprvé jsem se s Cloud 9 Institute setkala v roce 2019 a byla jsem velmi mile překvapena. Na semináři o Technikách odbourání stresu jsme dostali praktické rady na užitečné techniky, které doposud využíváme v každodenní praxi. Díky těmto technikám se mi komunikuje snadněji, dokázala jsem věci, které bych před-tím jen stěží dokázala ustát. Vřele doporučuji na jakoukoli firemní akci, pro zpestření nebo i jako třešničku pro teambuildingovou aktivitu."

Martin Tuma

Spolumajitel, DANTOA marketing, s.r.o.

"Zpočátku jsem nevěděl, co od koučování s Markétou očekávat a upřímně, byl jsem i trošku skeptický, zdali mi to bude přínosem. Už první sezení bylo ale zlomovým bodem a mělo pozitivní efekt. Talentová metodika CliftonStrengths je výborný odrazový můstek. A zde se naplno projevují Markétiny největší schopnosti: dokáže s klientem výborně pracovat na praktickém rozvoji jeho silných stránek i na eliminaci těch slabých. Výsledky jsou vidět okamžitě a setkání se dají výborně zvládat i online."

Lumír Schejbal

Majitel, SCHEJBAL & PARTNERS, advokátní kancelář

"Nejdřív jsem na sobě vyzkoušel test silných a slabých stránek a následný koučink s Markétou Gabzdyl Tichou. A protože mě výsledky přesvědčily, zapojil jsem i své kolegyně a kolegy. Díky tomu teď víme, kdo je v čem dobrý a pomáhá nám to růst v pracovním i v osobním životě. A to je podle mě skvělé!"

Zdeňka Paulenová

Regionální HR Business Partner, ČSOB

"Svojí osobností a odborným rozhledem je Markéta zárukou úspěchu. Jak po stránce komunikace, tak při přípravě a organizaci všech akcí, kdy je přístupná různým variantám a provedení ušitým na míru našim potřebám. Jsem velmi ráda, že máme v regionu Jižní Moravy její firmu Cloud 9 Institute, kterou mohu všem vřele doporučit do celé republiky."

Lucie Sedlák Tichá

Treasury expert, PPG Industries

"Workshop byl perfektní. Působil extra profesionálně ve všech ohledech (lektorky, obsah, nachystané diáře a pomůcky, dárek v podobě karet a občerstvení). Všechno bylo top kvalita. Perfektní, děkuji!“

Ondřej Havlíček

Spolumajitel, Wolf Hunt

"Podněty, které jsem dostal od Markéty Gabzdyl Tiché během našich konzultací, předčily moje očekávání a mohl jsem se tak zaměřit na oblasti, jenž na první pohled nejsou zjevné, ale zásadně ovlivňují jak profesní, tak osobní život. Zatím nejefektivnější terapie odbourávání stresu a zlepšení produktivity, jakou jsem měl možnost poznat. Doporučuji firmám i jednotlivcům."