STORIES: Konference pro ženy z korporátního světa

STORIES: Konference pro ženy z korporátního světa

80 účastnic, 8 hodin inspirace, 5 osobností v roli řečnic, řízený networking a další zajímavé části programu během tohoto výjimečného dne pro ženy. Budeme vám věnovat nadstandardní péči.

Termín:  21. května 2019, 9:00-17:00
Místo:    Tržnice Brno

Téma:    “Sh*t happens, aneb co když se věci zdánlivě nedaří"

Moderuje Veronika Poláčková, moderátorka České televize
 


Program konference

08:30-09:00
09:00-09:15
09:15-09:45
09:45-10:30
10:30-11:00
11:00-11:45

11:45-12:45
12:45-13:30

13:30-14:15
14:15-14:45
14:45-15:30
15:30-16:15
16:15-16:45
16:45-17:00
17:00-19:00
  Registrace na konferenci, coffee break
  Zahájení konference
  Řízený networking
  Eva Lavičková (Infinit Maximus)
  Přestávka
  Martina Kokeny (IBM)

  Oběd
  Doprovodný program

  Margareta Křížová (investorka, CEAG)
  Coffee break
  Adela Vinczeová-Banášová (moderátorka)
  Panelová diskuze s řečnicemi
  Markéta G. Tichá (Cloud 9 Institute)
  Oficiální ukončení konference
  Volný program
   
   
   
   

   
  
   


   
 


O ženách konference

Adela Vinczeová (Banášová), moderátorka

Adela nás fascinuje tím, co bychom mohli nazvat důvtipná inteligence. Znáte ji jako moderátorku velkých televizních přenosů, se svým manželem ale také brázdí regiony Česka a Slovenska a společně stojí na prknech divadelních. To vše vyžaduje nejen připravenost a soustředěnost ale také umění reagovat na situace, které nejsou ve scénáři života ani projektu, na němž zrovna pracuje. Často si nemůžeme zvolit, co se bude dít, ale můžeme si zvolit, jak zareagujeme.


Margareta Křížová

Margareta je nejen úspěšná byznysmanka, ale hlavně je parádní ženská s velkým srdcem a s nohama pevně na zemi. Ze slávy, kterou jí dal pořad České televize Den D se nezbláznila a naopak ji využívá k podpoře druhých při cestě za jejich snem. Překážky v životě dělí na ty, které si říkají o to, aby je člověk překonal a na ty, s kterými nemá cenu se potýkat a ztrácet čas.

Martina Kokeny


Pro veřejnost možná neznámá, v IBM ale velké zvíře. Název její pracovní pozice je tak krkolomný, že musí stačit základní výčet čísel: 14 let v IBM, 260 podřízených osob v Brně, 10 reportujících manažerů. Svými rozhodnutími a akcemi ovlivňuje fungování “ajbíemrů” napříč kontinenty od Číny po Mexiko. Všechno bere s nadhledem a i když se někdy potýká s “sh*t”, tak to rozhodně neposílá dál.

Eva Lavičková

Za vším hledej ženu. Známé to pořekadlo, které v případě paní Evy platí na sto procent. Od psychologie k PR a obchodu v jednom z nejkrásnějších a nejoblíběnějších wellness center v Česku, Infinit Maximus. Za touto na první pohled nenápadnou a plachou dámou se skrývá příběh plný zajímavých životních zvratů a výzev. Příběh, který vás jistojistě bude inspirovat.


Markéta Gabzdyl Tichá

Je velmi pravděpodobné, že jste se s ní již setkaly osobně. Markéta je zakladatelkou Cloud 9 Institute a lektorkou mnoha zajímavých témat jako třeba meditace. Navenek tak možná nepůsobí, nicméně o nepřízni životních událostí ví své nejen z povídání s klienty ale také ze svého života. Důležité ale podle ní je “se z toho nepo*zbláznit.”
 

Veronika Poláčková, moderátorka konference

Na obrazovce může působit jako zjevení, ale za tváří anděla se skrývá ďábelská studnice vědomostí. Již šestým rokem je ráno návštěvnicí našich domácností. Ze studia Dobrého rána k nám promlouvá a mnoho diváků při své rozespalosti ani nepostřehne její pekelnou bystrost. My Veroniku ale známe velmi dobře a tak jsme nad jinou moderátorkou této skvělé akce ani chvíli nepřemýšlely.

 


 

Cena: 5.400 Kč bez DPH

Registrace skrze odkaz: http://bit.ly/storieskonference

Celou pozvánku včetně bližších organizačních detailů k ubytování, parkování apod. si můžete stáhnout k náhledu zde.

 


Partnery konference jsou